ПСП Ньютон

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ПО ЗАМІНІ ОЛИВИ

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ПО ЗАМІНІ ОЛИВИ

17 вересня в офіційних дилерських центрах PEUGEOT в Україні стартувала спеціальна пропозиція щодо заміни моторного масла для автомобілів віком 3 +. Привабливі ціни забезпечують використання продуктів бренду EUROREPAR, створених спеціально для післягарантійних автомобілів.

Сезонне обслуговування кожного автомобіля часто включає заміну масла в двигуні і масляного фільтра. Компанія PEUGEOT Україна підготувала для своїх клієнтів вигідну осінню пропозицію по заміні цих витратних матеріалів у автомобілях віком старше трьох років за ціною від 860 грн.

Всім клієнтам буде запропонована продуктова лінійка масел бренду EUROREPAR, яка розроблена інженерами групи PSA для застосування у автомобілях PEUGEOT в післягарантійний період. Акція поширюється на автомобілі з бензиновими і дизельними силовими агрегатами, які, згідно з заводських норм, повинні працювати з маслами в'язкістю 5-W30 і 5-W40 (допуски PSA B71 2290 і B71 2296 відповідно). Вартість операції із заміни включає ціну самого масла, масляного фільтра і роботу.

Якщо об'єм двигуна автомобіля Peugeot становить від 1,0 до 1,4 л, вся процедура заміни масла обійдеться в 860 грн (з маслом 5-W40) і в 1160 грн (з маслом 5-W30). Для моторів об'ємом 1,6 - 1,9 літра - 1060 грн (з маслом 5-W40) і 1160 грн (з маслом 5-W30). Для 2,0-літрових силових агрегатів заміна буде коштувати 1060 грн при використанні моторного масла 5-W40 і 1360 грн з маслом в'язкістю 5-W30.

Якщо ваш автомобіль не підпадає під умови даної акції, ви можете скористатися програмою «ТО за фіксованою вартістю», з її умовами можна ознайомитися на офіційному сайті компанії в спеціальному розділі.

Важливо пам'ятати, що своєчасна заміна моторного масла і масляного фільтра дозволять зберегти силовий агрегат в справному стані і в майбутньому уникнути значно витрат на незапланований ремонт і заміну деталей силового агрегату.